Hakkımızda

Hayatımızın temel besin kaynağıdır, süt ve süt ürünleri. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar günün her saati severek tüketilir memleketimizin her köşesinde.

Birinci Gıda ve Süt Ürünleri olarak Türk damak tadına yeni tatlar kazandırmak ve yöresel peynir ürünlerini sizlerle buluşturmak için; 2006 yılında günlük 1250 litre süt işleme hacmine sahip tesisimizle Bolu’nun Mudurnu ilçesinde üretime başladık.

Aradan geçen yıllarda günlük süt işleme kapasitemizi 20 bin litreye çıkardık ve 2015 yılında yaptığımız yatırımla üretim tesisimize bir yenisini ekledik. 3000 m2 kapalı alana sahip yeni üretim tesisimizin günlük süt işleme hacmiyse 50 bin litre.

Ürünlerimizin kalitesini yüksek standartlarda tutmak amacıyla sütlerimizi sadece Mudurnu ve Abant yaylalarında doğal şekilde beslenen hayvanlardan elde ediyoruz.

Ürünlerimizde sütün tedarikinden modern tesislerimizde işlenmesine kadar tüm süreçlerde geleneksel lezzetlerimizi sizlere en kaliteli ve en lezzetli şekilde sunabilmek için titizlikle çalışıyoruz.

Yasalara ve kurumsal prensiplerimize uygun davranmak; çevreye ve doğaya saygılı olmak; teknolojiyi yakından takip etmek ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmak temel amaçlarımızdandır.

Daha Yeni Gönderi